Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

YE ACTIV S.R.L.

CUI
17661791
Reg. Comerț
J40/10124/2005
Înregistrată
07.06.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. RIPICENI, NR.6, BL.9, SC.1, AP.18
-14.84
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 07.06.2005)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
6.228 RON
▼ 32% vs 2017
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2017
Capitaluri proprii
-115.809 RON
▲ 0% vs 2017
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2017

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k111 k148 k185 k2014 · Cifră de afaceri: 6.224 RON2015 · Cifră de afaceri: 16.754 RON2016 · Cifră de afaceri: 11.395 RON2017 · Cifră de afaceri: 9.113 RON2018 · Cifră de afaceri: 6.228 RON2014 · Profit: 313 RON2015 · Profit: 5.638 RON2016 · Profit: 2.308 RON2017 · Profit: 905 RON2018 · Profit: 0 RON2014 · Datorii: 185.403 RON2015 · Datorii: 172.395 RON2016 · Datorii: 169.159 RON2017 · Datorii: 173.893 RON2018 · Datorii: 169.600 RON20142015201620172018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

YE ACTIV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.228 RON în 2018, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20182017201620152014
Cifră de afaceri netă 6.228 9.113 11.395 16.754 6.224
Profit net 0 905 2.308 5.638 313
Capitaluri proprii -115.809 -115.802 -116.707 -119.015 -124.654
Active totale 53.791 58.091 52.452 53.380 60.749
Datorii totale 169.600 173.893 169.159 172.395 185.403
Număr mediu salariați 1 1 1 0 2

Analiză de risc — insolvență

-14.84
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.