Activă Plătitor TVA ALBA

NELLI SRL

CUI
1764804
Reg. Comerț
J1991001059010
Înregistrată
30.11.1992
Sediu social JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TRANSILVANIEI, NR.38, cod poștal 515200
2.64
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 30.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.799.891 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
116.939 RON
▲ 43% vs 2024
Capitaluri proprii
117.317 RON
▲ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
13
▼ 13% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0360 k720 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.217.431 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.604.107 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.695.590 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.751.896 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.799.891 RON2021 · Profit: 106.110 RON2022 · Profit: 210.626 RON2023 · Profit: 233.496 RON2024 · Profit: 81.562 RON2025 · Profit: 116.939 RON2021 · Datorii: 284.373 RON2022 · Datorii: 474.118 RON2023 · Datorii: 396.533 RON2024 · Datorii: 620.625 RON2025 · Datorii: 666.546 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NELLI SRL a avut o cifră de afaceri de 1.799.891 RON în 2025, cu un profit net de 116.939 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.799.891 1.751.896 1.695.590 1.604.107 1.217.431
Profit net 116.939 81.562 233.496 210.626 106.110
Capitaluri proprii 117.317 82.881 373.435 276.961 372.445
Active totale 781.586 703.506 768.308 751.079 656.818
Datorii totale 666.546 620.625 396.533 474.118 284.373
Număr mediu salariați 13 15 14 14 13

Analiză de risc — insolvență

2.64
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.