Activă Plătitor TVA ILFOV

ABRA SERCAP SRL

CUI
17610798
Reg. Comerț
J23/1997/2007
Înregistrată
23.05.2005
Sediu social JUD. ILFOV, SAT OTOPENI ORŞ. OTOPENI, DRUMUL GARII OTOPENI, NR.52, cod poștal 75100
-3.65
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2391
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 23.05.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.676.050 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.240.820 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0743 k1,5 mil2,2 mil3,0 mil3,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.758.179 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.966.245 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.591.178 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.948.575 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.676.050 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.553.184 RON2022 · Datorii: 2.897.952 RON2023 · Datorii: 2.944.660 RON2024 · Datorii: 3.560.084 RON2025 · Datorii: 3.715.463 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ABRA SERCAP SRL a avut o cifră de afaceri de 1.676.050 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.676.050 1.948.575 1.591.178 1.966.245 1.758.179
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -1.240.820 -1.027.294 -806.508 -506.007 -501.738
Active totale 2.472.347 2.532.228 2.131.653 2.386.010 2.046.818
Datorii totale 3.715.463 3.560.084 2.944.660 2.897.952 2.553.184
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-3.65
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2391).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.