Activă Plătitor TVA SIBIU

TEO & CO SRL

CUI
17601978
Reg. Comerț
J2005000745322
Înregistrată
19.05.2005
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.1, cod poștal 550337
7.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 19.05.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.708.796 RON
▲ 160% vs 2024
Profit net
949.877 RON
Capitaluri proprii
5.337.616 RON
▲ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,6 mil3,1 mil4,7 mil6,3 mil7,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 776.824 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.036.645 RON2023 · Cifră de afaceri: 201.308 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.043.270 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.708.796 RON2021 · Profit: 1.136.338 RON2022 · Profit: 1.331.037 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 949.877 RON2021 · Datorii: 997.175 RON2022 · Datorii: 709.578 RON2023 · Datorii: 7.829.377 RON2024 · Datorii: 6.894.049 RON2025 · Datorii: 3.566.288 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEO & CO SRL a avut o cifră de afaceri de 2.708.796 RON în 2025, cu un profit net de 949.877 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.708.796 1.043.270 201.308 1.036.645 776.824
Profit net 949.877 0 0 1.331.037 1.136.338
Capitaluri proprii 5.337.616 3.708.355 4.846.398 5.937.798 4.606.761
Active totale 12.766.989 15.764.470 17.837.912 11.719.241 9.903.044
Datorii totale 3.566.288 6.894.049 7.829.377 709.578 997.175
Număr mediu salariați 10 15 5 6 6

Analiză de risc — insolvență

7.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.