Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

INTERNATIONAL AUTOMOTIVE CENTER SRL

CUI
17538498
Reg. Comerț
J2005007984403
Înregistrată
28.04.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS NORDULUI, NR.24-26, CAMERA 22, ET.2
4.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 28.04.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
376.239 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
4.361.086 RON
▲ 239% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06,8 mil14 mil20 mil27 mil34 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 30.889 RON2024 · Cifră de afaceri: 371.005 RON2025 · Cifră de afaceri: 376.239 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 33.898.335 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 110.100 RON2022 · Datorii: 8.612.716 RON2023 · Datorii: 3.911.107 RON2024 · Datorii: 7.766.335 RON2025 · Datorii: 4.073.950 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERNATIONAL AUTOMOTIVE CENTER SRL a avut o cifră de afaceri de 376.239 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 376.239 371.005 30.889 0 0
Profit net 0 0 0 33.898.335 0
Capitaluri proprii 4.361.086 1.286.991 1.771.580 77.008.859 65.609.548
Active totale 8.423.947 9.051.463 5.682.687 85.621.575 65.719.648
Datorii totale 4.073.950 7.766.335 3.911.107 8.612.716 110.100
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.