Activă Plătitor TVA IAŞI

IDEAMBIENTE SRL

CUI
17532657
Reg. Comerț
J22/1182/2005
Înregistrată
27.04.2005
Sediu social JUD. IAŞI, ORŞ. TÂRGU FRUMOS, STR. CUZA VODĂ, NR.93, cod poștal 705300
7.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Frumos
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
113
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 27.04.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
60.118 RON
▼ 58% vs 2024
Profit net
15.779 RON
▼ 25% vs 2024
Capitaluri proprii
113.311 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k58 k86 k115 k144 k2021 · Cifră de afaceri: 133.667 RON2022 · Cifră de afaceri: 119.974 RON2023 · Cifră de afaceri: 116.583 RON2024 · Cifră de afaceri: 144.041 RON2025 · Cifră de afaceri: 60.118 RON2021 · Profit: 78.461 RON2022 · Profit: 47.068 RON2023 · Profit: 35.124 RON2024 · Profit: 21.067 RON2025 · Profit: 15.779 RON2021 · Datorii: 10.358 RON2022 · Datorii: 10.365 RON2023 · Datorii: 36.620 RON2024 · Datorii: 60.857 RON2025 · Datorii: 58.923 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IDEAMBIENTE SRL a avut o cifră de afaceri de 60.118 RON în 2025, cu un profit net de 15.779 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 60.118 144.041 116.583 119.974 133.667
Profit net 15.779 21.067 35.124 47.068 78.461
Capitaluri proprii 113.311 97.532 210.638 195.514 148.446
Active totale 172.234 158.389 247.258 205.879 158.804
Datorii totale 58.923 60.857 36.620 10.365 10.358
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 113) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 113).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.