Activă Plătitor TVA ARAD

BRED CONF MET SRL

CUI
17488152
Reg. Comerț
J02/738/2005
Înregistrată
15.04.2005
Sediu social JUD. ARAD, ORŞ. SEBIŞ, STR. PĂCII, NR.51, cod poștal 315700
17.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sebiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 15.04.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
39.300 RON
▼ 55% vs 2024
Profit net
380.288 RON
Capitaluri proprii
-16.582 RON
▲ 96% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0127 k254 k380 k507 k634 k2021 · Cifră de afaceri: 54.908 RON2022 · Cifră de afaceri: 75.072 RON2023 · Cifră de afaceri: 183.533 RON2024 · Cifră de afaceri: 88.231 RON2025 · Cifră de afaceri: 39.300 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 44.422 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 380.288 RON2021 · Datorii: 480.930 RON2022 · Datorii: 521.177 RON2023 · Datorii: 549.503 RON2024 · Datorii: 634.028 RON2025 · Datorii: 231.019 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRED CONF MET SRL a avut o cifră de afaceri de 39.300 RON în 2025, cu un profit net de 380.288 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 39.300 88.231 183.533 75.072 54.908
Profit net 380.288 0 44.422 0 0
Capitaluri proprii -16.582 -396.870 -291.063 -335.485 -307.107
Active totale 214.437 237.158 258.440 185.692 173.823
Datorii totale 231.019 634.028 549.503 521.177 480.930
Număr mediu salariați 2 3 0 2 2

Analiză de risc — insolvență

17.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.