Activă ALBA

DEMI PAVAJ SRL

CUI
17474726
Reg. Comerț
J2005000458019
Înregistrată
13.04.2005
Sediu social JUD. ALBA, SAT CIUMBRUD MUN. AIUD, STR. PARCULUI, NR.28, cod poștal 515202
-42.04
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 13.04.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
181.443 RON
▲ 95% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-105.130 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k73 k109 k145 k181 k2021 · Cifră de afaceri: 103.961 RON2022 · Cifră de afaceri: 155.786 RON2023 · Cifră de afaceri: 152.789 RON2024 · Cifră de afaceri: 93.208 RON2025 · Cifră de afaceri: 181.443 RON2021 · Profit: 5.764 RON2022 · Profit: 25.069 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 55.826 RON2022 · Datorii: 27.123 RON2023 · Datorii: 58.681 RON2024 · Datorii: 99.316 RON2025 · Datorii: 122.503 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEMI PAVAJ SRL a avut o cifră de afaceri de 181.443 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 181.443 93.208 152.789 155.786 103.961
Profit net 0 0 0 25.069 5.764
Capitaluri proprii -105.130 -92.930 -27.286 -15.564 -40.634
Active totale 16.849 6.386 31.395 11.559 15.192
Datorii totale 122.503 99.316 58.681 27.123 55.826
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-42.04
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.