Activă Plătitor TVA BIHOR

EMIVET SRL

CUI
17402150
Reg. Comerț
J2005000670059
Înregistrată
25.03.2005
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. MARGHITA, STR. 1 DECEMBRIE, NR.99, cod poștal 415300
2.03
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Marghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 25.03.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.054.615 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
26.134 RON
▼ 93% vs 2024
Capitaluri proprii
346.457 RON
▼ 71% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,0 mil2,0 mil3,0 mil4,0 mil5,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.847.743 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.210.148 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.910.720 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.890.464 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.054.615 RON2021 · Profit: 79.902 RON2022 · Profit: 184.606 RON2023 · Profit: 332.887 RON2024 · Profit: 354.626 RON2025 · Profit: 26.134 RON2021 · Datorii: 126.826 RON2022 · Datorii: 449.006 RON2023 · Datorii: 348.895 RON2024 · Datorii: 243.183 RON2025 · Datorii: 1.138.841 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EMIVET SRL a avut o cifră de afaceri de 5.054.615 RON în 2025, cu un profit net de 26.134 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.054.615 4.890.464 3.910.720 3.210.148 2.847.743
Profit net 26.134 354.626 332.887 184.606 79.902
Capitaluri proprii 346.457 1.209.212 854.586 521.699 937.093
Active totale 1.485.298 1.452.395 1.203.481 970.705 1.063.919
Datorii totale 1.138.841 243.183 348.895 449.006 126.826
Număr mediu salariați 7 6 7 7 6

Analiză de risc — insolvență

2.03
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.