Activă Plătitor TVA COVASNA

ZEA MAIS SRL

CUI
17358381
Reg. Comerț
J2005000138148
Înregistrată
15.03.2005
Sediu social JUD. COVASNA, SAT CATALINA COM. CATALINA, NR.391/1, cod poștal 527065
6.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
113
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 15.03.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.409.037 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
240.471 RON
▼ 61% vs 2024
Capitaluri proprii
2.418.380 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0315 k630 k945 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 575.882 RON2022 · Cifră de afaceri: 884.044 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.464.364 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.413.065 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.409.037 RON2021 · Profit: 79.777 RON2022 · Profit: 339.449 RON2023 · Profit: 161.677 RON2024 · Profit: 618.524 RON2025 · Profit: 240.471 RON2021 · Datorii: 1.012.623 RON2022 · Datorii: 1.054.947 RON2023 · Datorii: 1.152.521 RON2024 · Datorii: 899.660 RON2025 · Datorii: 1.574.948 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZEA MAIS SRL a avut o cifră de afaceri de 1.409.037 RON în 2025, cu un profit net de 240.471 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.409.037 1.413.065 1.464.364 884.044 575.882
Profit net 240.471 618.524 161.677 339.449 79.777
Capitaluri proprii 2.418.380 2.177.909 1.570.255 1.441.186 1.101.738
Active totale 4.000.268 3.106.403 2.760.050 2.541.846 2.167.107
Datorii totale 1.574.948 899.660 1.152.521 1.054.947 1.012.623
Număr mediu salariați 3 2 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

6.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 113) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 113).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.