Activă Plătitor TVA IAŞI

ZION NETWORK SRL

CUI
17278495
Reg. Comerț
J2005000520222
Înregistrată
24.02.2005
Sediu social JUD. IAŞI, SAT TOMEŞTI COM. TOMEŞTI, , BL.21, SC.A, ET.2, AP.11
1.80
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 24.02.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
17.023.237 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
32.665 RON
▲ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
359.265 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,4 mil6,8 mil10 mil14 mil17 mil2021 · Cifră de afaceri: 15.509.236 RON2022 · Cifră de afaceri: 16.295.529 RON2023 · Cifră de afaceri: 13.786.531 RON2024 · Cifră de afaceri: 13.618.176 RON2025 · Cifră de afaceri: 17.023.237 RON2021 · Profit: 14.182 RON2022 · Profit: 1.573 RON2023 · Profit: 11.556 RON2024 · Profit: 29.395 RON2025 · Profit: 32.665 RON2021 · Datorii: 1.414.906 RON2022 · Datorii: 1.614.315 RON2023 · Datorii: 1.014.975 RON2024 · Datorii: 821.654 RON2025 · Datorii: 1.304.790 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZION NETWORK SRL a avut o cifră de afaceri de 17.023.237 RON în 2025, cu un profit net de 32.665 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 17.023.237 13.618.176 13.786.531 16.295.529 15.509.236
Profit net 32.665 29.395 11.556 1.573 14.182
Capitaluri proprii 359.265 364.372 334.976 333.420 331.847
Active totale 1.629.555 1.151.526 1.349.951 1.947.735 1.746.753
Datorii totale 1.304.790 821.654 1.014.975 1.614.315 1.414.906
Număr mediu salariați 6 6 9 9 9

Analiză de risc — insolvență

1.80
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.