Activă GIURGIU

GAMA COR EUROTRANS SRL

CUI
17246388
Reg. Comerț
J2005000340233
Înregistrată
16.02.2005
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT POPEŞTI ORŞ. MIHĂILEŞTI, STR. PALTINULUI, NR.16, CAMERA NR. 1
-23.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5229
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 16.02.2005)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
2.750.072 RON
▼ 58% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
-3.334.423 RON
▼ 6% vs 2022
Număr mediu angajați
6
▼ 25% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,3 mil2,6 mil4,0 mil5,3 mil6,6 mil2019 · Cifră de afaceri: 2.940.740 RON2020 · Cifră de afaceri: 3.677.555 RON2021 · Cifră de afaceri: 2.696.991 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.597.088 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.750.072 RON2019 · Profit: 27.730 RON2020 · Profit: 95.358 RON2021 · Profit: 14.544 RON2022 · Profit: 9 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 3.974.622 RON2020 · Datorii: 3.745.425 RON2021 · Datorii: 3.675.899 RON2022 · Datorii: 4.364.972 RON2023 · Datorii: 4.340.815 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GAMA COR EUROTRANS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.750.072 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 2.750.072 6.597.088 2.696.991 3.677.555 2.940.740
Profit net 0 9 14.544 95.358 27.730
Capitaluri proprii -3.334.423 -3.146.258 -3.146.267 -3.178.783 -3.287.190
Active totale 988.776 1.148.993 512.873 566.642 687.432
Datorii totale 4.340.815 4.364.972 3.675.899 3.745.425 3.974.622
Număr mediu salariați 6 8 7 7 9

Analiză de risc — insolvență

-23.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5229).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.