Activă PRAHOVA

IRON ART DESIGN SRL

CUI
17186936
Reg. Comerț
J2005000239296
Înregistrată
02.02.2005
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.5, BL.19 BIS, SC.A, AP.8, cod poștal 100202
-4.13
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 02.02.2005)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
80.351 RON
▲ 27% vs 2021
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-16.951 RON
▼ 491% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k71 k106 k142 k177 k2018 · Cifră de afaceri: 177.045 RON2019 · Cifră de afaceri: 120.346 RON2020 · Cifră de afaceri: 139.292 RON2021 · Cifră de afaceri: 63.286 RON2022 · Cifră de afaceri: 80.351 RON2018 · Profit: 58.393 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 16.352 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 4.102 RON2019 · Datorii: 17.586 RON2020 · Datorii: 30.599 RON2021 · Datorii: 17.023 RON2022 · Datorii: 48.820 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IRON ART DESIGN SRL a avut o cifră de afaceri de 80.351 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 80.351 63.286 139.292 120.346 177.045
Profit net 0 0 16.352 0 58.393
Capitaluri proprii -16.951 -2.869 76.889 60.537 66.161
Active totale 31.008 13.293 106.627 77.262 69.402
Datorii totale 48.820 17.023 30.599 17.586 4.102
Număr mediu salariați 0 0 0 1 2

Analiză de risc — insolvență

-4.13
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.