Activă Plătitor TVA BRAŞOV

MY SOUND SRL

CUI
17183891
Reg. Comerț
J08/184/2005
Înregistrată
02.02.2005
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.18, CAM.2, BL.35, SC.D, AP.23, cod poștal 500414
-0.51
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9002
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 02.02.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
204.481 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-3.017 RON
▼ 115% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k82 k123 k164 k204 k2021 · Cifră de afaceri: 47.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 54.150 RON2023 · Cifră de afaceri: 148.576 RON2024 · Cifră de afaceri: 201.489 RON2025 · Cifră de afaceri: 204.481 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 6.077 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 145.019 RON2022 · Datorii: 123.030 RON2023 · Datorii: 137.041 RON2024 · Datorii: 102.379 RON2025 · Datorii: 66.399 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MY SOUND SRL a avut o cifră de afaceri de 204.481 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 204.481 201.489 148.576 54.150 47.500
Profit net 0 0 6.077 0 0
Capitaluri proprii -3.017 20.044 79.099 73.022 125.353
Active totale 62.019 118.042 215.840 196.017 268.324
Datorii totale 66.399 102.379 137.041 123.030 145.019
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.51
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9002).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.