Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TASSET SERVICES SRL

CUI
17169633
Reg. Comerț
J2005001506407
Înregistrată
28.01.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MILETIN, NR.49, MANSARDA, cod poștal 30952
15.29
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 28.01.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
63.346 RON
▲ 203% vs 2024
Profit net
41.222 RON
▼ 48% vs 2024
Capitaluri proprii
71.222 RON
▼ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0200 k399 k599 k798 k998 k2021 · Cifră de afaceri: 34.665 RON2022 · Cifră de afaceri: 34.628 RON2023 · Cifră de afaceri: 38.144 RON2024 · Cifră de afaceri: 20.887 RON2025 · Cifră de afaceri: 63.346 RON2021 · Profit: 27.149 RON2022 · Profit: 29.795 RON2023 · Profit: 33.002 RON2024 · Profit: 78.569 RON2025 · Profit: 41.222 RON2021 · Datorii: 665.504 RON2022 · Datorii: 997.935 RON2023 · Datorii: 213.966 RON2024 · Datorii: 137.283 RON2025 · Datorii: 14.739 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TASSET SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 63.346 RON în 2025, cu un profit net de 41.222 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 63.346 20.887 38.144 34.628 34.665
Profit net 41.222 78.569 33.002 29.795 27.149
Capitaluri proprii 71.222 141.571 119.946 86.944 57.149
Active totale 85.961 278.854 333.912 1.084.879 722.653
Datorii totale 14.739 137.283 213.966 997.935 665.504
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

15.29
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.