Activă BRAŞOV

M.D.L. LUX SRL

CUI
17148916
Reg. Comerț
J08/108/2005
Înregistrată
24.01.2005
Sediu social JUD. BRAŞOV, SAT ILENI COM. MÂNDRA, ILENI, NR.165, cod poștal 507126
5.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 24.01.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.565 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
5.786 RON
▲ 2% vs 2024
Capitaluri proprii
15.027 RON
▲ 63% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04 k8 k13 k17 k21 k2021 · Cifră de afaceri: 7.460 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.840 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.990 RON2024 · Cifră de afaceri: 7.905 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.565 RON2021 · Profit: 7.236 RON2022 · Profit: 3.942 RON2023 · Profit: 4.125 RON2024 · Profit: 5.688 RON2025 · Profit: 5.786 RON2021 · Datorii: 21.204 RON2022 · Datorii: 19.138 RON2023 · Datorii: 19.905 RON2024 · Datorii: 20.700 RON2025 · Datorii: 20.631 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

M.D.L. LUX SRL a avut o cifră de afaceri de 7.565 RON în 2025, cu un profit net de 5.786 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.565 7.905 5.990 6.840 7.460
Profit net 5.786 5.688 4.125 3.942 7.236
Capitaluri proprii 15.027 9.241 3.553 -572 -4.514
Active totale 35.658 29.941 23.458 18.566 16.690
Datorii totale 20.631 20.700 19.905 19.138 21.204
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

5.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.