Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IT PLUS PARTNER SRL

CUI
17141330
Reg. Comerț
J40/1014/2005
Înregistrată
21.01.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL. DOROBANŢILOR, NR.124, PARTER, SC.A, AP.2, cod poștal 10577
2.13
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4741
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 21.01.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.112.639 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
863 RON
▼ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
38.051 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0232 k464 k696 k929 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.074.509 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.160.709 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.099.436 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.068.930 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.112.639 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 4.722 RON2023 · Profit: 1.260 RON2024 · Profit: 1.790 RON2025 · Profit: 863 RON2021 · Datorii: 53.261 RON2022 · Datorii: 118.474 RON2023 · Datorii: 80.130 RON2024 · Datorii: 134.901 RON2025 · Datorii: 108.409 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IT PLUS PARTNER SRL a avut o cifră de afaceri de 1.112.639 RON în 2025, cu un profit net de 863 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.112.639 1.068.930 1.099.436 1.160.709 1.074.509
Profit net 863 1.790 1.260 4.722 0
Capitaluri proprii 38.051 37.188 35.398 34.138 29.416
Active totale 146.460 172.089 115.528 152.612 82.677
Datorii totale 108.409 134.901 80.130 118.474 53.261
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.13
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4741).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.