Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

STANTON CHASE INTERNATIONAL SRL

CUI
17116671
Reg. Comerț
J2005000528400
Înregistrată
14.01.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ALEKSANDR SERGHEEVICI PUŞKIN, NR.7, ET.1, cod poștal 11995
1.92
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 14.01.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.943.838 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
44.592 RON
▼ 94% vs 2024
Capitaluri proprii
140.592 RON
▼ 85% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0716 k1,4 mil2,1 mil2,9 mil3,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.577.637 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.259.960 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.409.532 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.251.893 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.943.838 RON2021 · Profit: 1.607.800 RON2022 · Profit: 1.214.298 RON2023 · Profit: 489.317 RON2024 · Profit: 802.132 RON2025 · Profit: 44.592 RON2021 · Datorii: 119.333 RON2022 · Datorii: 90.721 RON2023 · Datorii: 27.740 RON2024 · Datorii: 361.398 RON2025 · Datorii: 591.765 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STANTON CHASE INTERNATIONAL SRL a avut o cifră de afaceri de 2.943.838 RON în 2025, cu un profit net de 44.592 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.943.838 3.251.893 2.409.532 3.259.960 3.577.637
Profit net 44.592 802.132 489.317 1.214.298 1.607.800
Capitaluri proprii 140.592 946.702 633.887 1.347.087 1.711.736
Active totale 703.249 1.303.693 648.904 1.435.826 1.776.477
Datorii totale 591.765 361.398 27.740 90.721 119.333
Număr mediu salariați 4 3 3 4 2

Analiză de risc — insolvență

1.92
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.