Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OMNITECH INDUSTRIAL MACHINES SRL

CUI
17097006
Reg. Comerț
J2005000139408
Înregistrată
06.01.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, INT VLADIMIR STREINU, NR.4, PARTER, AP.1, cod poștal 21416
43.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4664
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 06.01.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.579.494 RON
▲ 40% vs 2024
Profit net
350.532 RON
▲ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
1.570.200 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0835 k1,7 mil2,5 mil3,3 mil4,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.011.505 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.161.004 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.173.182 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.848.023 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.579.494 RON2021 · Profit: 116.862 RON2022 · Profit: 641.817 RON2023 · Profit: 652.544 RON2024 · Profit: 177.376 RON2025 · Profit: 350.532 RON2021 · Datorii: 146.653 RON2022 · Datorii: 786.659 RON2023 · Datorii: 79.875 RON2024 · Datorii: 251.963 RON2025 · Datorii: 47.222 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OMNITECH INDUSTRIAL MACHINES SRL a avut o cifră de afaceri de 2.579.494 RON în 2025, cu un profit net de 350.532 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.579.494 1.848.023 4.173.182 4.161.004 2.011.505
Profit net 350.532 177.376 652.544 641.817 116.862
Capitaluri proprii 1.570.200 1.397.044 1.872.212 1.861.485 1.336.530
Active totale 1.613.829 1.647.808 1.952.087 2.648.144 1.483.183
Datorii totale 47.222 251.963 79.875 786.659 146.653
Număr mediu salariați 2 2 2 2 4

Analiză de risc — insolvență

43.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4664).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.