Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SONERG MONTAJ S.R.L.

CUI
17056138
Reg. Comerț
J40/21260/2004
Înregistrată
20.12.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. DOICESTI, NR.14, BL.B 4, ET.P, AP.6, cod poștal 31654
1.80
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 20.12.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.669.465 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
525.936 RON
▲ 56% vs 2024
Capitaluri proprii
581.044 RON
▼ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,2 mil6,3 mil9,5 mil13 mil16 mil2021 · Cifră de afaceri: 7.217.136 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.560.561 RON2023 · Cifră de afaceri: 15.820.456 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.844.142 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.669.465 RON2021 · Profit: 266.074 RON2022 · Profit: 75.844 RON2023 · Profit: 636.158 RON2024 · Profit: 336.395 RON2025 · Profit: 525.936 RON2021 · Datorii: 1.414.414 RON2022 · Datorii: 2.112.864 RON2023 · Datorii: 4.601.233 RON2024 · Datorii: 3.622.711 RON2025 · Datorii: 4.265.333 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SONERG MONTAJ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 10.669.465 RON în 2025, cu un profit net de 525.936 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 10.669.465 9.844.142 15.820.456 9.560.561 7.217.136
Profit net 525.936 336.395 636.158 75.844 266.074
Capitaluri proprii 581.044 945.536 1.794.229 1.318.087 1.736.979
Active totale 4.632.056 4.411.278 6.419.954 3.937.365 3.632.212
Datorii totale 4.265.333 3.622.711 4.601.233 2.112.864 1.414.414
Număr mediu salariați 0 32 33 29 26

Analiză de risc — insolvență

1.80
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.