Activă Plătitor TVA ARAD

SUPERINFORMATIA SRL

CUI
1702852
Reg. Comerț
J1992001381020
Înregistrată
25.11.1992
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, BLD. DECEBAL, NR.2, BIROUL PARTER 02, ET.P, cod poștal 310133
15.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 25.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
171.446 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
73.047 RON
Capitaluri proprii
62.437 RON
▲ 688% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k69 k103 k137 k171 k2021 · Cifră de afaceri: 118.451 RON2022 · Cifră de afaceri: 126.820 RON2023 · Cifră de afaceri: 122.167 RON2024 · Cifră de afaceri: 130.045 RON2025 · Cifră de afaceri: 171.446 RON2021 · Profit: 743 RON2022 · Profit: 1.084 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 73.047 RON2021 · Datorii: 110.045 RON2022 · Datorii: 124.710 RON2023 · Datorii: 117.456 RON2024 · Datorii: 63.496 RON2025 · Datorii: 26.498 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SUPERINFORMATIA SRL a avut o cifră de afaceri de 171.446 RON în 2025, cu un profit net de 73.047 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 171.446 130.045 122.167 126.820 118.451
Profit net 73.047 0 0 1.084 743
Capitaluri proprii 62.437 -10.610 4.873 68.917 68.576
Active totale 88.420 52.886 122.329 193.627 178.621
Datorii totale 26.498 63.496 117.456 124.710 110.045
Număr mediu salariați 0 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.