Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MONDO SHOW ENTERTAINMENT SRL

CUI
17009535
Reg. Comerț
J40/20120/2004
Înregistrată
06.12.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. MIHAI BRAVU, NR.47-49, BL.P16-P16A, SC.B, ET.3, AP.50, cod poștal 21307
78.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9001
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 06.12.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
476.879 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0146 k293 k439 k585 k731 k2021 · Cifră de afaceri: 294.664 RON2022 · Cifră de afaceri: 292.629 RON2023 · Cifră de afaceri: 731.390 RON2024 · Cifră de afaceri: 87.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 191.562 RON2022 · Profit: 114.285 RON2023 · Profit: 416.883 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 71.557 RON2022 · Datorii: 60.191 RON2023 · Datorii: 58.510 RON2024 · Datorii: 54.596 RON2025 · Datorii: 6.996 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MONDO SHOW ENTERTAINMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 87.500 731.390 292.629 294.664
Profit net 0 0 416.883 114.285 191.562
Capitaluri proprii 476.879 495.460 746.812 329.929 255.054
Active totale 483.875 550.056 805.322 390.120 326.411
Datorii totale 6.996 54.596 58.510 60.191 71.557
Număr mediu salariați 0 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

78.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9001).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.