Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PROXYMAL INTERNATIONAL S.R.L.

CUI
16925054
Reg. Comerț
J40/18201/2004
Înregistrată
10.11.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CETATEA HISTRIA, NR.2, BL.D1, SC.B, ET.1, AP.13, cod poștal 62077
-1.96
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4618
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 10.11.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
50.090 RON
▼ 98% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-251.049 RON
▼ 55% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0448 k896 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 61.572 RON2022 · Cifră de afaceri: 81.286 RON2023 · Cifră de afaceri: 36.718 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.240.982 RON2025 · Cifră de afaceri: 50.090 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 20.283 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 92.486 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 401.172 RON2022 · Datorii: 406.957 RON2023 · Datorii: 481.622 RON2024 · Datorii: 774.767 RON2025 · Datorii: 1.198.345 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROXYMAL INTERNATIONAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 50.090 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 50.090 2.240.982 36.718 81.286 61.572
Profit net 0 92.486 0 20.283 0
Capitaluri proprii -251.049 -162.258 -254.744 -204.380 -224.663
Active totale 947.296 612.509 226.878 202.577 176.509
Datorii totale 1.198.345 774.767 481.622 406.957 401.172
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-1.96
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4618).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.