Activă Plătitor TVA GALAŢI

EXFORCARPAT SRL

CUI
16897485
Reg. Comerț
J2004001755176
Înregistrată
02.11.2004
Sediu social JUD. GALAŢI, SAT SMÂRDAN COM. SMÂRDAN, STR. MATEI CORVIN, NR.6, cod poștal 807275
10.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 02.11.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.849 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
1.997.364 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 94% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0371 k742 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2020 · Cifră de afaceri: 1.737.811 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.853.767 RON2022 · Cifră de afaceri: 944.953 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.450.791 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.849 RON2020 · Profit: 54.201 RON2021 · Profit: 737.002 RON2022 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 433.263 RON2021 · Datorii: 391.528 RON2022 · Datorii: 783.954 RON2024 · Datorii: 1.080.042 RON2025 · Datorii: 448.573 RON20202021202220242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXFORCARPAT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.849 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202220212020
Cifră de afaceri netă 1.849 1.450.791 944.953 1.853.767 1.737.811
Profit net 0 0 0 737.002 54.201
Capitaluri proprii 1.997.364 2.864.725 978.837 1.741.519 1.004.516
Active totale 2.445.937 3.944.767 1.762.791 2.133.047 1.437.779
Datorii totale 448.573 1.080.042 783.954 391.528 433.263
Număr mediu salariați 1 18 18 20 31

Analiză de risc — insolvență

10.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.