Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LEDRA GRUP INVEST SRL

CUI
16896170
Reg. Comerț
J2004017594400
Înregistrată
02.11.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL VICTORIEI, NR.155, BIROUL A58 , BL.D1, SC.TRONSON 6, ET.9, AP.1, cod poștal 10023
-0.29
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 02.11.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-62.415 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0337 k675 k1,0 mil1,3 mil1,7 mil2020 · Cifră de afaceri: 4.719 RON2021 · Cifră de afaceri: 4.804 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 3.573 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 1.643.978 RON2021 · Datorii: 1.654.698 RON2022 · Datorii: 1.659.074 RON2024 · Datorii: 1.686.200 RON2025 · Datorii: 1.687.189 RON20202021202220242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEDRA GRUP INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202220212020
Cifră de afaceri netă 0 0 0 4.804 4.719
Profit net 0 0 0 0 3.573
Capitaluri proprii -62.415 -62.040 -37.121 -26.158 -21.311
Active totale 1.624.774 1.624.160 1.621.953 1.628.540 1.622.667
Datorii totale 1.687.189 1.686.200 1.659.074 1.654.698 1.643.978
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.29
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.