Activă SIBIU

FLAMINI AMO SRL

CUI
16892240
Reg. Comerț
J2004001625329
Înregistrată
29.10.2004
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, PRC. 1 MAI, NR.107A, cod poștal 550273
20.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 29.10.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
187.357 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
45.225 RON
▲ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
53.839 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k75 k112 k150 k187 k2021 · Cifră de afaceri: 123.519 RON2022 · Cifră de afaceri: 153.755 RON2023 · Cifră de afaceri: 168.701 RON2024 · Cifră de afaceri: 181.054 RON2025 · Cifră de afaceri: 187.357 RON2021 · Profit: 19.291 RON2022 · Profit: 28.762 RON2023 · Profit: 41.052 RON2024 · Profit: 44.767 RON2025 · Profit: 45.225 RON2021 · Datorii: 4.287 RON2022 · Datorii: 2.261 RON2023 · Datorii: 9.685 RON2024 · Datorii: 6.689 RON2025 · Datorii: 8.130 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLAMINI AMO SRL a avut o cifră de afaceri de 187.357 RON în 2025, cu un profit net de 45.225 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 187.357 181.054 168.701 153.755 123.519
Profit net 45.225 44.767 41.052 28.762 19.291
Capitaluri proprii 53.839 55.367 43.652 31.839 41.549
Active totale 60.879 60.963 52.592 33.600 45.254
Datorii totale 8.130 6.689 9.685 2.261 4.287
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

20.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.