Activă Plătitor TVA PRAHOVA

FAIO TRADE SRL

CUI
16848180
Reg. Comerț
J29/2171/2004
Înregistrată
15.10.2004
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TROIENELOR, NR.3, BL.46C, SC.A, ET.2, AP.12
0.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 15.10.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
69.557 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
6.012 RON
▼ 95% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k85 k128 k170 k213 k2021 · Cifră de afaceri: 212.502 RON2022 · Cifră de afaceri: 104.250 RON2023 · Cifră de afaceri: 52.847 RON2024 · Cifră de afaceri: 93.667 RON2025 · Cifră de afaceri: 69.557 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 29.594 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 168.862 RON2022 · Datorii: 197.560 RON2023 · Datorii: 124.407 RON2024 · Datorii: 143.391 RON2025 · Datorii: 209.947 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FAIO TRADE SRL a avut o cifră de afaceri de 69.557 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 69.557 93.667 52.847 104.250 212.502
Profit net 0 29.594 0 0 0
Capitaluri proprii 6.012 116.514 85.612 236.081 379.727
Active totale 215.959 259.905 210.019 433.641 548.589
Datorii totale 209.947 143.391 124.407 197.560 168.862
Număr mediu salariați 0 0 0 2 4

Analiză de risc — insolvență

0.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.