Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FAMILY MED SRL

CUI
16800220
Reg. Comerț
J40/15614/2004
Înregistrată
29.09.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. SUZANA, NR.7, BL.CORP 1, ET.1, AP.CAM.1-5, cod poștal 51078
34.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 29.09.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
628.874 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
208.575 RON
▼ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
326.436 RON
▲ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
2

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0126 k252 k377 k503 k629 k2021 · Cifră de afaceri: 312.795 RON2022 · Cifră de afaceri: 290.417 RON2023 · Cifră de afaceri: 366.582 RON2024 · Cifră de afaceri: 544.119 RON2025 · Cifră de afaceri: 628.874 RON2021 · Profit: 137.818 RON2022 · Profit: 136.387 RON2023 · Profit: 145.885 RON2024 · Profit: 219.362 RON2025 · Profit: 208.575 RON2021 · Datorii: 5.154 RON2022 · Datorii: 5.220 RON2023 · Datorii: 1.074 RON2024 · Datorii: 8.595 RON2025 · Datorii: 15.610 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FAMILY MED SRL a avut o cifră de afaceri de 628.874 RON în 2025, cu un profit net de 208.575 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 628.874 544.119 366.582 290.417 312.795
Profit net 208.575 219.362 145.885 136.387 137.818
Capitaluri proprii 326.436 242.751 175.228 29.343 91.198
Active totale 342.046 251.346 176.302 34.563 96.352
Datorii totale 15.610 8.595 1.074 5.220 5.154
Număr mediu salariați 2 0 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

34.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.