Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SIMBIOTIC SOLUTII INFORMATICE SRL

CUI
16779900
Reg. Comerț
J2004015097406
Înregistrată
22.09.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PLUTAŞILOR, NR.9
-2.89
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 22.09.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
113.448 RON
▲ 38% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-12.340 RON
▼ 117% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

050 k100 k150 k200 k250 k2021 · Cifră de afaceri: 29.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 199.412 RON2023 · Cifră de afaceri: 250.342 RON2024 · Cifră de afaceri: 81.975 RON2025 · Cifră de afaceri: 113.448 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 87.796 RON2023 · Profit: 138.393 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 21.419 RON2022 · Datorii: 117.850 RON2023 · Datorii: 28.872 RON2024 · Datorii: 6.195 RON2025 · Datorii: 43.564 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIMBIOTIC SOLUTII INFORMATICE SRL a avut o cifră de afaceri de 113.448 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 113.448 81.975 250.342 199.412 29.000
Profit net 0 0 138.393 87.796 0
Capitaluri proprii -12.340 71.512 226.429 88.036 145.550
Active totale 31.224 77.707 255.301 205.886 166.969
Datorii totale 43.564 6.195 28.872 117.850 21.419
Număr mediu salariați 2 2 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-2.89
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.