Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

RUSTIKA DESIGN SRL

CUI
16759938
Reg. Comerț
J20/1374/2004
Înregistrată
15.09.2004
Sediu social JUD. HUNEDOARA, ORŞ. SIMERIA, STR. TRAIAN, NR.88, cod poștal 335900
-8.20
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3101
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 15.09.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
65.021 RON
▼ 44% vs 2024
Profit net
6.393 RON
Capitaluri proprii
-313.071 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0117 k234 k351 k468 k585 k2021 · Cifră de afaceri: 32.280 RON2022 · Cifră de afaceri: 66.035 RON2023 · Cifră de afaceri: 35.102 RON2024 · Cifră de afaceri: 115.660 RON2025 · Cifră de afaceri: 65.021 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 6.393 RON2021 · Datorii: 409.729 RON2022 · Datorii: 451.440 RON2023 · Datorii: 576.386 RON2024 · Datorii: 584.796 RON2025 · Datorii: 574.101 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RUSTIKA DESIGN SRL a avut o cifră de afaceri de 65.021 RON în 2025, cu un profit net de 6.393 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 65.021 115.660 35.102 66.035 32.280
Profit net 6.393 0 0 0 0
Capitaluri proprii -313.071 -319.464 -293.223 -231.046 -158.825
Active totale 261.030 277.332 295.163 220.394 274.504
Datorii totale 574.101 584.796 576.386 451.440 409.729
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-8.20
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3101).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.