Activă Plătitor TVA CLUJ

MONASEL SRL

CUI
16754728
Reg. Comerț
J12/3296/2004
Înregistrată
13.09.2004
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. DR. IOAN RAŢIU, NR.32A, cod poștal 401118
-5.48
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 13.09.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
14.876 RON
▼ 91% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-48.271 RON
▼ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0136 k273 k409 k546 k682 k2021 · Cifră de afaceri: 192.466 RON2022 · Cifră de afaceri: 35.025 RON2023 · Cifră de afaceri: 105.126 RON2024 · Cifră de afaceri: 159.664 RON2025 · Cifră de afaceri: 14.876 RON2021 · Profit: 4.130 RON2022 · Profit: 1.406 RON2023 · Profit: 3.078 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 682.147 RON2022 · Datorii: 603.587 RON2023 · Datorii: 627.184 RON2024 · Datorii: 594.205 RON2025 · Datorii: 594.416 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MONASEL SRL a avut o cifră de afaceri de 14.876 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 14.876 159.664 105.126 35.025 192.466
Profit net 0 0 3.078 1.406 4.130
Capitaluri proprii -48.271 -36.211 19.365 16.286 14.881
Active totale 326.086 337.935 646.549 619.873 697.028
Datorii totale 594.416 594.205 627.184 603.587 682.147
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-5.48
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.