Activă Plătitor TVA BIHOR

PARDEX SRL

CUI
16710985
Reg. Comerț
J05/1532/2004
Înregistrată
26.08.2004
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, CAL. ADEVĂRULUI, NR.108, cod poștal 410170
3.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 26.08.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
247.450 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
2.501 RON
Capitaluri proprii
151.950 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

088 k176 k263 k351 k439 k2021 · Cifră de afaceri: 176.898 RON2022 · Cifră de afaceri: 201.526 RON2023 · Cifră de afaceri: 438.865 RON2024 · Cifră de afaceri: 285.092 RON2025 · Cifră de afaceri: 247.450 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 120.745 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 2.501 RON2021 · Datorii: 184.874 RON2022 · Datorii: 210.532 RON2023 · Datorii: 248.211 RON2024 · Datorii: 138.843 RON2025 · Datorii: 186.013 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PARDEX SRL a avut o cifră de afaceri de 247.450 RON în 2025, cu un profit net de 2.501 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 247.450 285.092 438.865 201.526 176.898
Profit net 2.501 0 120.745 0 0
Capitaluri proprii 151.950 149.449 386.160 265.415 659.774
Active totale 336.851 288.109 615.384 456.960 825.661
Datorii totale 186.013 138.843 248.211 210.532 184.874
Număr mediu salariați 1 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.