Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HARDALAU CONSULTING SRL

CUI
16674513
Reg. Comerț
J2004013053406
Înregistrată
12.08.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. PANTELIMON, NR.258, BL.47, SC.D, ET.7, AP.253, cod poștal 21651
9.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 12.08.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
859.383 RON
▼ 64% vs 2024
Profit net
305.069 RON
▼ 57% vs 2024
Capitaluri proprii
313.129 RON
▼ 56% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0481 k962 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.035.328 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.953.690 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.807.395 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.405.685 RON2025 · Cifră de afaceri: 859.383 RON2021 · Profit: 805.731 RON2022 · Profit: 625.990 RON2023 · Profit: 290.581 RON2024 · Profit: 709.297 RON2025 · Profit: 305.069 RON2021 · Datorii: 118.970 RON2022 · Datorii: 115.351 RON2023 · Datorii: 163.359 RON2024 · Datorii: 174.417 RON2025 · Datorii: 325.206 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HARDALAU CONSULTING SRL a avut o cifră de afaceri de 859.383 RON în 2025, cu un profit net de 305.069 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 859.383 2.405.685 1.807.395 1.953.690 2.035.328
Profit net 305.069 709.297 290.581 625.990 805.731
Capitaluri proprii 313.129 717.357 298.641 634.050 813.791
Active totale 634.614 891.022 463.024 749.401 932.761
Datorii totale 325.206 174.417 163.359 115.351 118.970
Număr mediu salariați 3 9 8 9 8

Analiză de risc — insolvență

9.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.