Activă Plătitor TVA VRANCEA

PROWINE SOLUTION S.R.L.

CUI
16668260
Reg. Comerț
J2024000117393
Înregistrată
10.08.2004
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT UNIREA ORŞ. ODOBEŞTI, STR. FAUR, NR.25, cod poștal 625301
5.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4618
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 10.08.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
880 RON
▲ 93% vs 2024
Capitaluri proprii
1.317 RON
▼ 63% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0107 k213 k320 k426 k533 k2021 · Cifră de afaceri: 306.649 RON2022 · Cifră de afaceri: 532.508 RON2023 · Cifră de afaceri: 233.999 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 42.528 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 455 RON2025 · Profit: 880 RON2021 · Datorii: 2.352 RON2022 · Datorii: 5.027 RON2023 · Datorii: 4.736 RON2024 · Datorii: 5.343 RON2025 · Datorii: 2.209 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROWINE SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 880 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 233.999 532.508 306.649
Profit net 880 455 0 42.528 0
Capitaluri proprii 1.317 3.528 3.831 102.838 60.310
Active totale 3.526 8.871 8.567 107.865 62.662
Datorii totale 2.209 5.343 4.736 5.027 2.352
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4618).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.