Activă ARGEŞ

DIANA ESTETIQUE SRL

CUI
16640235
Reg. Comerț
J2004001321030
Înregistrată
30.07.2004
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, CAL. BUCUREŞTI, NR.17, CAMERA 1, BL.20, SC.A, ET.PARTER, AP.3
25.92
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 30.07.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
94.660 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
32.228 RON
▲ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
32.647 RON
▲ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k38 k57 k76 k95 k2021 · Cifră de afaceri: 71.356 RON2022 · Cifră de afaceri: 57.490 RON2023 · Cifră de afaceri: 64.470 RON2024 · Cifră de afaceri: 78.395 RON2025 · Cifră de afaceri: 94.660 RON2021 · Profit: 17.351 RON2022 · Profit: 13.124 RON2023 · Profit: 15.238 RON2024 · Profit: 21.264 RON2025 · Profit: 32.228 RON2021 · Datorii: 5.545 RON2022 · Datorii: 3.981 RON2023 · Datorii: 4.770 RON2024 · Datorii: 4.721 RON2025 · Datorii: 3.132 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIANA ESTETIQUE SRL a avut o cifră de afaceri de 94.660 RON în 2025, cu un profit net de 32.228 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 94.660 78.395 64.470 57.490 71.356
Profit net 32.228 21.264 15.238 13.124 17.351
Capitaluri proprii 32.647 21.564 15.538 13.424 17.651
Active totale 35.779 26.285 20.308 17.405 23.196
Datorii totale 3.132 4.721 4.770 3.981 5.545
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

25.92
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.