Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

SUVERAN SRL

CUI
16632313
Reg. Comerț
J20/1123/2004
Înregistrată
28.07.2004
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. ORĂŞTIE, STR. PRICAZULUI, NR.124, SC.C, ET.P, cod poștal 335700
8.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Orăştie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 28.07.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.060.152 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
80.048 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
1.930.693 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0272 k543 k815 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.358.669 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.293.438 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.056.344 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.198.628 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.060.152 RON2021 · Profit: 179.551 RON2022 · Profit: 150.637 RON2023 · Profit: 107.443 RON2024 · Profit: 90.260 RON2025 · Profit: 80.048 RON2021 · Datorii: 349.301 RON2022 · Datorii: 332.263 RON2023 · Datorii: 369.341 RON2024 · Datorii: 630.167 RON2025 · Datorii: 568.182 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SUVERAN SRL a avut o cifră de afaceri de 1.060.152 RON în 2025, cu un profit net de 80.048 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.060.152 1.198.628 1.056.344 1.293.438 1.358.669
Profit net 80.048 90.260 107.443 150.637 179.551
Capitaluri proprii 1.930.693 1.850.645 1.761.645 1.649.512 1.498.874
Active totale 2.498.561 2.480.812 2.130.986 1.981.775 1.848.175
Datorii totale 568.182 630.167 369.341 332.263 349.301
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

8.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.