Activă Plătitor TVA TELEORMAN

GRUIA INVEST SRL

CUI
16590099
Reg. Comerț
J2004000309349
Înregistrată
12.07.2004
Sediu social JUD. TELEORMAN, SAT CERNETU COM. MÂRZĂNEŞTI, STR. ALBĂSTRELELOR, NR.558
6.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
161
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 12.07.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
413.975 RON
▼ 48% vs 2024
Profit net
6.919 RON
▼ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
741.769 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0161 k323 k484 k646 k807 k2021 · Cifră de afaceri: 722.996 RON2022 · Cifră de afaceri: 787.849 RON2023 · Cifră de afaceri: 807.322 RON2024 · Cifră de afaceri: 802.937 RON2025 · Cifră de afaceri: 413.975 RON2021 · Profit: 115.462 RON2022 · Profit: 72.804 RON2023 · Profit: 64.009 RON2024 · Profit: 38.201 RON2025 · Profit: 6.919 RON2021 · Datorii: 363.047 RON2022 · Datorii: 570.885 RON2023 · Datorii: 493.645 RON2024 · Datorii: 449.374 RON2025 · Datorii: 335.581 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GRUIA INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 413.975 RON în 2025, cu un profit net de 6.919 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 413.975 802.937 807.322 787.849 722.996
Profit net 6.919 38.201 64.009 72.804 115.462
Capitaluri proprii 741.769 734.850 696.649 632.640 559.836
Active totale 1.077.350 1.184.224 1.183.902 1.198.011 916.940
Datorii totale 335.581 449.374 493.645 570.885 363.047
Număr mediu salariați 3 6 5 5 6

Analiză de risc — insolvență

6.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 161) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 161).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.