Activă Plătitor TVA BRĂILA

MICRIVET SRL

CUI
16576191
Reg. Comerț
J2004000584096
Înregistrată
06.07.2004
Sediu social JUD. BRĂILA, SAT JIRLĂU COM. JIRLĂU, STR. RM. SĂRAT, NR.242, cod poștal 817075
11.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Făurei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 06.07.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.352.607 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
130.997 RON
▼ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
704.509 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0698 k1,4 mil2,1 mil2,8 mil3,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.309.926 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.957.027 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.034.790 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.488.413 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.352.607 RON2021 · Profit: 273.181 RON2022 · Profit: 119.135 RON2023 · Profit: 178.363 RON2024 · Profit: 192.618 RON2025 · Profit: 130.997 RON2021 · Datorii: 88.647 RON2022 · Datorii: 120.000 RON2023 · Datorii: 155.745 RON2024 · Datorii: 156.588 RON2025 · Datorii: 163.405 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MICRIVET SRL a avut o cifră de afaceri de 3.352.607 RON în 2025, cu un profit net de 130.997 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.352.607 3.488.413 3.034.790 2.957.027 3.309.926
Profit net 130.997 192.618 178.363 119.135 273.181
Capitaluri proprii 704.509 729.065 742.981 827.228 1.008.093
Active totale 867.914 885.653 898.726 947.228 1.096.740
Datorii totale 163.405 156.588 155.745 120.000 88.647
Număr mediu salariați 8 8 8 10 10

Analiză de risc — insolvență

11.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.