Activă PRAHOVA

WALROX COMPLEX SERVICII SRL

CUI
16575641
Reg. Comerț
J2004001395299
Înregistrată
06.07.2004
Sediu social JUD. PRAHOVA, COM. BRAZI, SAT BRAZII DE SUS,STR.TRANDAFIRILOR, NR.34
8.29
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5221
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 06.07.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
334.453 RON
▲ 36% vs 2024
Profit net
58.038 RON
▲ 205% vs 2024
Capitaluri proprii
58.278 RON
▲ 111% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

067 k134 k201 k268 k334 k2021 · Cifră de afaceri: 218.115 RON2022 · Cifră de afaceri: 298.853 RON2023 · Cifră de afaceri: 288.329 RON2024 · Cifră de afaceri: 246.080 RON2025 · Cifră de afaceri: 334.453 RON2021 · Profit: 78.461 RON2022 · Profit: 119.736 RON2023 · Profit: 106.165 RON2024 · Profit: 19.037 RON2025 · Profit: 58.038 RON2021 · Datorii: 32.971 RON2022 · Datorii: 24.941 RON2023 · Datorii: 30.181 RON2024 · Datorii: 71.187 RON2025 · Datorii: 70.705 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WALROX COMPLEX SERVICII SRL a avut o cifră de afaceri de 334.453 RON în 2025, cu un profit net de 58.038 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 334.453 246.080 288.329 298.853 218.115
Profit net 58.038 19.037 106.165 119.736 78.461
Capitaluri proprii 58.278 27.601 817.741 978.743 888.419
Active totale 132.813 98.788 847.483 1.003.277 920.983
Datorii totale 70.705 71.187 30.181 24.941 32.971
Număr mediu salariați 4 4 4 5 5

Analiză de risc — insolvență

8.29
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5221).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.