Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LELIA VET SRL

CUI
16572602
Reg. Comerț
J2004010853401
Înregistrată
05.07.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GHEORGHE POP DE BĂSESTI, NR.21
2.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 05.07.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
575.236 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
43.680 RON
Capitaluri proprii
-33.249 RON
▲ 57% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0126 k252 k378 k504 k630 k2021 · Cifră de afaceri: 523.961 RON2022 · Cifră de afaceri: 561.482 RON2023 · Cifră de afaceri: 620.034 RON2024 · Cifră de afaceri: 630.403 RON2025 · Cifră de afaceri: 575.236 RON2021 · Profit: 64.471 RON2022 · Profit: 50.484 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 43.680 RON2021 · Datorii: 107.406 RON2022 · Datorii: 123.118 RON2023 · Datorii: 111.962 RON2024 · Datorii: 122.538 RON2025 · Datorii: 104.069 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LELIA VET SRL a avut o cifră de afaceri de 575.236 RON în 2025, cu un profit net de 43.680 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 575.236 630.403 620.034 561.482 523.961
Profit net 43.680 0 0 50.484 64.471
Capitaluri proprii -33.249 -76.929 -66.205 50.724 68.449
Active totale 70.685 45.609 45.757 173.842 175.855
Datorii totale 104.069 122.538 111.962 123.118 107.406
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

2.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.