Activă CLUJ

AMELIA ALISA SRL

CUI
16571909
Reg. Comerț
J2004002457121
Înregistrată
05.07.2004
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU, NR.82, cod poștal 400371
6.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 05.07.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
246.669 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
5.173 RON
▼ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
22.285 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▼ 11% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k178 k237 k296 k2021 · Cifră de afaceri: 296.122 RON2022 · Cifră de afaceri: 282.358 RON2023 · Cifră de afaceri: 276.239 RON2024 · Cifră de afaceri: 279.116 RON2025 · Cifră de afaceri: 246.669 RON2021 · Profit: 161.634 RON2022 · Profit: 70.885 RON2023 · Profit: 30.296 RON2024 · Profit: 27.983 RON2025 · Profit: 5.173 RON2021 · Datorii: 5.335 RON2022 · Datorii: 17.824 RON2023 · Datorii: 24.353 RON2024 · Datorii: 17.965 RON2025 · Datorii: 18.876 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMELIA ALISA SRL a avut o cifră de afaceri de 246.669 RON în 2025, cu un profit net de 5.173 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 246.669 279.116 276.239 282.358 296.122
Profit net 5.173 27.983 30.296 70.885 161.634
Capitaluri proprii 22.285 28.223 30.536 71.125 161.874
Active totale 41.161 46.188 54.889 88.949 167.209
Datorii totale 18.876 17.965 24.353 17.824 5.335
Număr mediu salariați 8 9 9 8 4

Analiză de risc — insolvență

6.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.