Activă Plătitor TVA SATU MARE

MARINA TRADING SRL

CUI
16529777
Reg. Comerț
J2004000675301
Înregistrată
18.06.2004
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT TURŢ COM. TURŢ, STR. SUSANII DE JOS, NR.209, cod poștal 447330
4.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 18.06.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
910.167 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
8.487 RON
▼ 96% vs 2024
Capitaluri proprii
698.666 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0466 k932 k1,4 mil1,9 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.330.067 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.012.793 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.872.072 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.320.850 RON2025 · Cifră de afaceri: 910.167 RON2021 · Profit: 1.256.080 RON2022 · Profit: 778.970 RON2023 · Profit: 700.434 RON2024 · Profit: 225.865 RON2025 · Profit: 8.487 RON2021 · Datorii: 123.910 RON2022 · Datorii: 230.007 RON2023 · Datorii: 394.088 RON2024 · Datorii: 559.521 RON2025 · Datorii: 590.108 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARINA TRADING SRL a avut o cifră de afaceri de 910.167 RON în 2025, cu un profit net de 8.487 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 910.167 1.320.850 1.872.072 2.012.793 2.330.067
Profit net 8.487 225.865 700.434 778.970 1.256.080
Capitaluri proprii 698.666 805.705 720.879 808.225 1.260.345
Active totale 1.288.774 1.365.226 1.114.967 1.038.232 1.384.255
Datorii totale 590.108 559.521 394.088 230.007 123.910
Număr mediu salariați 6 6 8 9 8

Analiză de risc — insolvență

4.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.