Activă HUNEDOARA

NATUR MED S.R.L.

CUI
16521323
Reg. Comerț
J20/941/2004
Înregistrată
16.06.2004
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. ING. ANGHEL SALIGNY, BL.6, AP.2, cod poștal 332005
7.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 16.06.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
452.672 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
104.372 RON
▼ 19% vs 2024
Capitaluri proprii
488.153 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

091 k181 k272 k362 k453 k2021 · Cifră de afaceri: 284.716 RON2022 · Cifră de afaceri: 296.495 RON2023 · Cifră de afaceri: 398.929 RON2024 · Cifră de afaceri: 427.231 RON2025 · Cifră de afaceri: 452.672 RON2021 · Profit: 70.091 RON2022 · Profit: 59.625 RON2023 · Profit: 143.174 RON2024 · Profit: 128.166 RON2025 · Profit: 104.372 RON2021 · Datorii: 119.132 RON2022 · Datorii: 122.803 RON2023 · Datorii: 77.313 RON2024 · Datorii: 87.350 RON2025 · Datorii: 267.562 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NATUR MED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 452.672 RON în 2025, cu un profit net de 104.372 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 452.672 427.231 398.929 296.495 284.716
Profit net 104.372 128.166 143.174 59.625 70.091
Capitaluri proprii 488.153 410.447 516.224 451.004 414.470
Active totale 755.715 489.789 593.537 573.807 533.602
Datorii totale 267.562 87.350 77.313 122.803 119.132
Număr mediu salariați 3 3 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

7.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.