Activă Plătitor TVA GALAŢI

NICOLACTA SRL

CUI
1651317
Reg. Comerț
J1991000572176
Înregistrată
04.12.1992
Sediu social JUD. GALAŢI, COM. NICOREŞTI, cod poștal 807215
21.27
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
150
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 04.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
914.589 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
252.389 RON
▲ 181% vs 2024
Capitaluri proprii
1.594.620 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0336 k673 k1,0 mil1,3 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.682.069 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.100.003 RON2023 · Cifră de afaceri: 983.537 RON2024 · Cifră de afaceri: 970.123 RON2025 · Cifră de afaceri: 914.589 RON2021 · Profit: 182.417 RON2022 · Profit: 56.564 RON2023 · Profit: 38.790 RON2024 · Profit: 89.886 RON2025 · Profit: 252.389 RON2021 · Datorii: 1.451.511 RON2022 · Datorii: 1.421.241 RON2023 · Datorii: 929.854 RON2024 · Datorii: 488.941 RON2025 · Datorii: 122.172 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NICOLACTA SRL a avut o cifră de afaceri de 914.589 RON în 2025, cu un profit net de 252.389 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 914.589 970.123 983.537 1.100.003 1.682.069
Profit net 252.389 89.886 38.790 56.564 182.417
Capitaluri proprii 1.594.620 1.372.223 1.282.337 1.243.546 1.186.982
Active totale 1.716.792 1.861.164 2.212.242 2.664.838 2.638.493
Datorii totale 122.172 488.941 929.854 1.421.241 1.451.511
Număr mediu salariați 4 2 6 6 6

Analiză de risc — insolvență

21.27
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 150) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 150).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.