Activă ARGEŞ

NEW OPTIMED CONTROL S.R.L.

CUI
16500657
Reg. Comerț
J03/1019/2004
Înregistrată
10.06.2004
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. PESCARILOR, BL.A4, SC.C, ET.1, AP.5, cod poștal 110237
21.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 10.06.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
313.074 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
183.520 RON
▲ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
374.865 RON
▲ 96% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k183 k275 k366 k458 k2021 · Cifră de afaceri: 239.309 RON2022 · Cifră de afaceri: 285.229 RON2023 · Cifră de afaceri: 274.752 RON2024 · Cifră de afaceri: 260.160 RON2025 · Cifră de afaceri: 313.074 RON2021 · Profit: 109.044 RON2022 · Profit: 123.126 RON2023 · Profit: 135.998 RON2024 · Profit: 175.057 RON2025 · Profit: 183.520 RON2021 · Datorii: 329.314 RON2022 · Datorii: 458.107 RON2023 · Datorii: 38.250 RON2024 · Datorii: 200.339 RON2025 · Datorii: 35.082 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEW OPTIMED CONTROL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 313.074 RON în 2025, cu un profit net de 183.520 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 313.074 260.160 274.752 285.229 239.309
Profit net 183.520 175.057 135.998 123.126 109.044
Capitaluri proprii 374.865 191.345 198.688 62.648 277.689
Active totale 409.947 391.684 236.938 520.755 607.003
Datorii totale 35.082 200.339 38.250 458.107 329.314
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

21.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.