Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

ROXVET SRL

CUI
16454879
Reg. Comerț
J2004000812247
Înregistrată
26.05.2004
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT DAMĂCUŞENI ORŞ. TÂRGU LĂPUŞ, , NR.243, cod poștal 435604
13.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Tîrgu Lăpuş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 26.05.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.144.572 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
540.164 RON
▼ 26% vs 2024
Capitaluri proprii
1.984.926 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,1 mil2,1 mil3,2 mil4,3 mil5,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.887.177 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.262.143 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.789.341 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.334.560 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.144.572 RON2021 · Profit: 562.406 RON2022 · Profit: 655.645 RON2023 · Profit: 655.867 RON2024 · Profit: 726.546 RON2025 · Profit: 540.164 RON2021 · Datorii: 112.825 RON2022 · Datorii: 449.694 RON2023 · Datorii: 517.310 RON2024 · Datorii: 438.471 RON2025 · Datorii: 361.459 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROXVET SRL a avut o cifră de afaceri de 5.144.572 RON în 2025, cu un profit net de 540.164 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.144.572 5.334.560 4.789.341 4.262.143 3.887.177
Profit net 540.164 726.546 655.867 655.645 562.406
Capitaluri proprii 1.984.926 1.771.573 1.926.339 1.473.950 1.413.305
Active totale 2.346.385 2.210.044 2.443.649 1.923.644 1.526.130
Datorii totale 361.459 438.471 517.310 449.694 112.825
Număr mediu salariați 0 6 5 5 6

Analiză de risc — insolvență

13.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.