Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

PRO COMPRESOARE S.R.L.

CUI
16437525
Reg. Comerț
J06/675/2012
Înregistrată
20.05.2004
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT LIVEZILE COM. LIVEZILE, STR ÎNTRE CRUCI, NR.423, cod poștal 427120
4.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4664
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 20.05.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.408.156 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
322.110 RON
▼ 40% vs 2024
Capitaluri proprii
3.572.601 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 11% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,3 mil2,6 mil3,8 mil5,1 mil6,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.020.196 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.566.022 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.497.257 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.129.751 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.408.156 RON2021 · Profit: 120.484 RON2022 · Profit: 159.688 RON2023 · Profit: 397.012 RON2024 · Profit: 538.182 RON2025 · Profit: 322.110 RON2021 · Datorii: 2.005.462 RON2022 · Datorii: 1.266.254 RON2023 · Datorii: 2.945.473 RON2024 · Datorii: 3.938.253 RON2025 · Datorii: 4.360.181 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRO COMPRESOARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.408.156 RON în 2025, cu un profit net de 322.110 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.408.156 5.129.751 4.497.257 2.566.022 2.020.196
Profit net 322.110 538.182 397.012 159.688 120.484
Capitaluri proprii 3.572.601 3.250.490 2.744.917 2.347.905 2.257.635
Active totale 7.922.433 7.164.629 5.653.228 3.612.499 4.253.779
Datorii totale 4.360.181 3.938.253 2.945.473 1.266.254 2.005.462
Număr mediu salariați 10 9 6 12 13

Analiză de risc — insolvență

4.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4664).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.