Activă Plătitor TVA BRĂILA

RADID INSTAL SRL

CUI
16423961
Reg. Comerț
J2004000398099
Înregistrată
17.05.2004
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. MIHAI BRAVU, NR.39, cod poștal 810214
5.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 17.05.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
352.123 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
12.726 RON
Capitaluri proprii
102.940 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k141 k211 k282 k352 k2021 · Cifră de afaceri: 241.819 RON2022 · Cifră de afaceri: 288.191 RON2023 · Cifră de afaceri: 341.122 RON2024 · Cifră de afaceri: 352.399 RON2025 · Cifră de afaceri: 352.123 RON2021 · Profit: 26.115 RON2022 · Profit: 26.127 RON2023 · Profit: 16.546 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 12.726 RON2021 · Datorii: 69.902 RON2022 · Datorii: 79.014 RON2023 · Datorii: 71.864 RON2024 · Datorii: 83.097 RON2025 · Datorii: 79.843 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RADID INSTAL SRL a avut o cifră de afaceri de 352.123 RON în 2025, cu un profit net de 12.726 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 352.123 352.399 341.122 288.191 241.819
Profit net 12.726 0 16.546 26.127 26.115
Capitaluri proprii 102.940 90.214 104.459 87.912 61.785
Active totale 182.783 173.311 176.323 166.926 131.687
Datorii totale 79.843 83.097 71.864 79.014 69.902
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.