Activă OLT

VAL CONSTRUCT SRL

CUI
16421626
Reg. Comerț
J28/328/2004
Înregistrată
14.05.2004
Sediu social JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PRIMAVERII, BL.PM 1, SC.D, ET.1, AP.6
31.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4334
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 14.05.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
54.150 RON
▼ 65% vs 2024
Profit net
897 RON
▼ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
63.241 RON
▼ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k73 k110 k147 k183 k2021 · Cifră de afaceri: 183.350 RON2022 · Cifră de afaceri: 129.196 RON2023 · Cifră de afaceri: 119.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 156.402 RON2025 · Cifră de afaceri: 54.150 RON2021 · Profit: 11.325 RON2022 · Profit: 4.175 RON2023 · Profit: 4.493 RON2024 · Profit: 93.929 RON2025 · Profit: 897 RON2021 · Datorii: 5.610 RON2022 · Datorii: 1.404 RON2023 · Datorii: 800 RON2024 · Datorii: 3.491 RON2025 · Datorii: 2.629 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VAL CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 54.150 RON în 2025, cu un profit net de 897 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 54.150 156.402 119.000 129.196 183.350
Profit net 897 93.929 4.493 4.175 11.325
Capitaluri proprii 63.241 88.344 10.844 16.351 42.175
Active totale 65.870 91.835 11.644 17.755 47.785
Datorii totale 2.629 3.491 800 1.404 5.610
Număr mediu salariați 1 2 4 5 5

Analiză de risc — insolvență

31.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4334).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.