Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DIVERS PRINT SRL

CUI
16417609
Reg. Comerț
J2004007672406
Înregistrată
13.05.2004
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR BUCOVINA, NR.1A, PARTER, BL.L10, AP.12
-7.69
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 13.05.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
439.299 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
15.006 RON
▲ 433% vs 2024
Capitaluri proprii
-249.368 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0117 k233 k350 k467 k583 k2021 · Cifră de afaceri: 190.066 RON2022 · Cifră de afaceri: 381.747 RON2023 · Cifră de afaceri: 583.198 RON2024 · Cifră de afaceri: 364.691 RON2025 · Cifră de afaceri: 439.299 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 43.118 RON2023 · Profit: 35.203 RON2024 · Profit: 2.813 RON2025 · Profit: 15.006 RON2021 · Datorii: 429.707 RON2022 · Datorii: 499.917 RON2023 · Datorii: 559.869 RON2024 · Datorii: 500.755 RON2025 · Datorii: 458.197 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIVERS PRINT SRL a avut o cifră de afaceri de 439.299 RON în 2025, cu un profit net de 15.006 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 439.299 364.691 583.198 381.747 190.066
Profit net 15.006 2.813 35.203 43.118 0
Capitaluri proprii -249.368 -264.374 -267.187 -302.390 -345.508
Active totale 208.829 236.381 292.682 197.527 84.199
Datorii totale 458.197 500.755 559.869 499.917 429.707
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-7.69
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.